Son Dakika
Anasayfa / İnceleme / Sınırsız ve Ücretsiz instagram beğeni siteleri
İnstagram beğeni

Sınırsız ve Ücretsiz instagram beğeni siteleri

Ücretsiz instagram beğeni siteleri arıyorsunuz fakat bulamıyorsanız tam yerine geldiniz. Bu yazıyı okuduktan sonra bütün resimlerinize Sınırsız ve Ücretsiz bir şekilde beğeni atabileceksiniz.

Beğeniler çoğunlukla Rusya’dan geliyor olsa da etkili bir görünüm sağladıklarını söyleyebilirim.

Siteleri vermeden önce şunu belirteyim, genellikle 2 gün içerisinde atılmış fotoğraflara daha fazla beğeni sorunsuz bir şekilde gidiyor. Paylaşım süresi iki günden fazla olan resimlere daha az beğeni gidiyor. Hatta nadir de olsa beğenilerin gitmediği de oluyor.

Aşağıda sıraladığım sitelerden hiç biri şifrenizi istemiyor, her hangi bir uygulamaya izin vermeniz de gerekmiyor. Yani instagram hesaplarınızla hiç bir ilişkileri yok.

Ben sadece birinci sıradakini görsel ile anlattım fakat verdiğim sitelerin tamamı aynı mantık ile yapılıyor.

Öncelikle instagram hesabınıza tarayıcınız üzerinden giriş yapıyorsunuz. Daha sonra tarayıcınızın adres çubuğundaki bağlantının tamamını kopyalayıp beğeni sitesindeki ilgili alana yapıştırıyor ve ilgili butona basıyorsunuz. Yapacağınız işlemlerin tamamı bu kadar.

Unutmayın! Beğenilerin gelmesini istediğiniz süre kadar siteleri açık bırakın. Beğenileri kesmek için siteyi kapatmanız yeterli.

Şimdi sizi daha fazla bekletmeden Sınırsız ve Ücretsiz instagram beğenisi veren siteleri adreslerini paylaşayım.

Sınırsız ve Ücretsiz instagram Beğeni siteleri

1-) Heroverin

En hızlı ve en güncel sitelerden biri olan Heroverin, kullanımı kolay, az reklam barındıran bir beğeni sitesidir.
Öncelikle instagram hesabınıza giriş yapın ve beğeni yollayacağınız resmin üzerine tıklayın. Adres çubuğundaki bağlantının tamamını kopyalayın. ?taken-by=kullaniciadiniz kısmını dahil edebilirsiniz.

https://www.instagram.com/p/BcO9Ro1guDt/?taken-by=galatasaray Şeklinde bağlantımızı kopyaladığınızı varsayalım.

heroverin-begeni

Kopyaladığınız bağlantı adresini yukarıdaki resimde belirttiğim alana yapıştırın. Ardından yeşil elips içerisinde gösterdiğim kırmızı butona basın ve arkanıza yaslanın. Gelen beğenilerin keyfini sürün…

Heroverin Sitesine gitmek için tıklayın

2-) Joinsta

Joinsta beğeni servisi, Diğer servilere nazaran görsel ve işlevsel açıdan en iyi olanıdır. Beğenilerin hızlı mı yoksa yavaş mı gideceğininden tutun, fotoğrafınızda ki beğeni sayısı kaç olunca sistemin beğeni göndermesini durdurmaya kadar bir çok ayarı yapabiliyorsunuz.

Joinsta sitesine gitmek için tıklayın

3-) Froze.Pw

Froze.Pw instagram beğeni sitesi de kullanımı kolay bir beğeni servisidir.

Froze.Pw sitesine gitmek için tıklayın

4-) VkSolo

Vksolo.ru beğeni servisi, sade arayüzü ile kullanımı kolay ve keyif verici bir servistir.

VkSolo sitesine gitmek için tıklayın

5-) GramLike

Sade ve kullanışlı beğeni sitesi olan GramLike, Rusya merkezli bir sitedir.

GramLike sitesine gitmek için tıklayın

6-) Cheat-inst

Cheat-inst internet sitesi, yukarıdaki diğer sitelere benzerlik gösteriyor. Tek farkı biraz daha yavaş beğeni göndermesi.

Cheat-inst sitesine gitmek için tıklayın

 

Sınırsız ve Ücretsiz instagram beğeni siteleri yazımızın sonuna geldik. Servisler güncellendikçe yazıyı da güncelleyeceğimden emin olabilirsiniz. Bir önceki inceleme yazım olan Nobuna.com Güvenilir mi ? başlıklı yazımı okuyabilirsiniz. Yorumlarınızı esirgememeniz deliğiyle…

Hakkında Kadir KAYA

Merhaba ben Kadir KAYA, 2 Şevval 1416 yılında Şanlıurfa'da dünyaya gelmiş, 26 Zilhicce 1428 yılında web sektörüne adım atmış, Hayırlı bir evlat olmayı amaç edinmiş kendi halinde bir insanım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir